RODO

RODO - Polityka prywatności

Podejmując współpracę ze mną, podpisując umowę, wysyłając zapytanie za pomocą formularza na mojej stronie internetowej lub przez email, przekazujecie mi swoje dane osobowe, których staję się administratorem i które jestem zobowiązany przetwarzać zgodnie z obowiązującym prawem. Dnia 25 maja 2018 roku w życie weszło rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku nazwane RODO, które narzuca na wszystkich przedsiębiorców nowe prawa i obowiązki w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Jestem profesjonalnym fotografem prowadzącym legalnie swoją działalność gospodarczą na terenie Unii Europejskiej wprowadziłem szereg regulacji i zabezpieczeń, aby Twoje dane były przechowywane zgodnie z regułami RODO. Wprowadziłem zasadę minimalizacji pobieranych danych przy jednoczesnym zabezpieczeniu ich najlepszymi dostępnymi metodami.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest Mateusz Michalski, 38-600 Lesko, ul. Mickiewicza 7.
Kontakt w sprawach związanych z ochroną danych osobowych możliwy jest za pośrednictwem adresu email: foto@mateuszmichalski.com.
Bardzo chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Skąd mam Twoje dane osobowe?

Otrzymałem je od Ciebie w różnych sytuacjach na przykład telefonicznie, przez email, gdy wypełniłeś formularz na mojej stronie internetowej, gdy wysłałeś do mnie wiadomość z mediów społecznościowych lub podpisałeś ze mną umowę dotyczącą wykonania reportażu ślubnego lub sesji zdjęciowej.

W jakim celu wykorzystuję Twoje dane osobowe?

W trakcie mojej pracy Twoje dane osobowe są używane do następujących celów:

– realizacji postanowień umowy czyli wykonania fotografii, wydrukowania wykonanych zdjęć, zamieszczenia zdjęć w strefie klienta z hasłem dostępu
– kontaktu z Tobą w celach związanych z realizacją zawartej przez nas umowy
– w trakcie zlecenia utrwalania Twojego wizerunku w postaci fotografii
– za dodatkową zgodą wyrażoną w umowie publikacji Twojego wizerunku w formie zdjęć na mojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych

Czy udostępniam Twoje dane osobowe?

Twoich danych osobowych nie udostępniam nikomu. To najważniejsza polityka mojej działalności. Nikt nie może podejrzeć treści naszych umów czy zobaczyć listy kontaktów. Fotografie przekazuję tylko osobom upoważnionym do tego w zawartej przez nas umowie.

Jak długo przechowuję Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe przechowywane są przez czas obowiązywania umowy zawartej z Tobą, a także w zależności od przeznaczenia w celach wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych, dochodzenie roszczeń oraz zapobieganie nadużyciom i oszustwom, maksymalnie 6 lat od dnia zakończenia wykonania umowy.

Jak zabezpieczam Twoje dane osobowe?

Dostęp do poczty, mediów społecznościowych, plików z danymi jest zabezpieczony hasłem i ograniczony tylko do dwóch urządzeń w mojej firmie. Dyski twarde, na których przechowuję fotografie są zabezpieczone przed dostępem fizycznym. Archiwa fotografii są zanonimizowane, skatalogowane i każda sesja zabezpieczona jest hasłem dostępu.

Skontaktuj się ze mną:

Zainteresowała Cię moja oferta, chcesz poznać dostępność terminu i zapytać o cenę pakietu?

Wypełnij proszę formularz kontaktowy i wyślij wiadomość.
 
 

Możesz też skorzystać z formularza: