SESJA NARZECZEŃSKA

SESJA NARZECZEŃSKA

Narzeczeństwo to wyjątkowy okres dla każdej pary. Poznawanie drugiej osoby, z którą chce się spędzić resztę życia, umacnianie swojej miłości, snucie wspólnych planów życiowych, podejmowanie pierwszych poważnych decyzji, czy też radość z przygotowań do wielkiego dnia, jakim jest  ślub.  Okres narzeczeństwa, to przełomowy moment w Waszym życiu. Zadbajcie o utrwalenie tych ulotnych chwil,  które będą przypominały Wam o tym, co w życiu najważniejsze.

Nie ma piękniejszych obrazów niż dwoje kochających się i wpatrzonych w siebie osób. Wasze rozpromienione twarze i pełne miłości spojrzenia – Wasza Dwójka, dla której cały świat przestał istnieć. Mogę tę chwilę dla Was uwiecznić w kadrze, żebyście mogli do niej wracać zawsze, kiedy tylko zapragniecie.  Może wybierzemy się na wspólny spacer?   Czy też zabierzecie mnie w miejsce dla Was sentymentalne, gdzie Wasza przyjaźń przerodziła się w miłość? A może zabierzecie mnie ze sobą na randkę, gdzie opowiem Waszą historię?
Skontaktuj się ze mną to ustalimy szczegóły.

Fotograf to trochę więcej niż tylko zawodowiec, który wykonuje swoją pracę. To magik, który wychwyci  dla Was odpowiedni moment, wydobędzie drzemiące w Was piękno i zapisze je na lata.