SESJA CIĄŻOWA

SESJA CIĄŻOWA

Jednym z piękniejszych okresów w życiu kobiety jest ciąża.
To czas wyczekiwania przyjścia na świat nowego członka rodziny.  Z upływem czasu każde, nawet te najbardziej emocjonujące wspomnienia uchodzą w zapomnienie. Zdjęcia pomagają nam przywołać odległe momenty, przypomnieć, to co wtedy czuliśmy. Dlatego wiele kobiet decyduje się utrwalić te wspomnienia za pomocą aparatu.

Fotografię ciążową można wykonać w plenerze – w parku, w lesie, na łące. Jeśli jednak aura nie sprzyja, możesz też wybrać zacisze swojego domu, gdzie będziesz się czuła swobodnie  i komfortowo. Wtedy zadbam dodatkowo o lampy oświetleniowe, tła, czy inne dodatki. Wszystko zależy od wielkości pomieszczeń Twojego domu.

W dniu „sesji brzuszkowej” nie będziemy się spieszyć. To Ty, Twój partner, czy starsze dzieci, które będą uczestniczyć w sesji jesteście najważniejsi. Na zdjęciach będzie też Wasza radość, spontaniczność i uczucie między Wami.
Zadbam o miłą i swobodną atmosferę, a Ty będziesz mogła odpocząć kiedy tylko będziesz miała na to ochotę. Jeśli chcesz utrwalić przełomowe chwile w swoim życiu skontaktuj się ze mną.

Ciąża, to piękny, magiczny, a także przełomowy okres w Waszym życiu, które wkrótce przewróci się „ do góry nogami”- warto je utrwalić.