O MNIE

Cześć, nazywam się Mateusz Michalski. 

Jestem magistrem sztuki z zakresu fotografii  i grafikiem komputerowym. Każda fotografia to takie małe dzieło sztuki. Przedstawia uczucia, miłość, radość, bliskość i niesamowitą więź pomiędzy ludźmi, zatrzymane w jednej chwili. To piękno niepowtarzalnego momentu, utrwalone na małym obrazku, do którego chce się powracać z upływem czasu.

Jako zawodowy grafik komputerowy i fotograf, korzystam ze zdobytego doświadczenia, które cały czas rozwijam. Dzięki temu wiem, jak ustalić kompozycje, wybrać sprzęt, czy ustawić oświetlenie. Z pewnością narzędzia i technika są ważne, jednak są to tylko środki, żeby powstał obraz. Najważniejsi tak naprawdę jesteście Wy. Każda osoba jest piękna i niezwykła, a uczucia jakimi siebie darzycie są niesamowite.  Dlatego na sesjach zdjęciowych dbam o dobrą atmosferę. Zapewniam Was, że przy mnie będziecie się czuć swobodnie, a Wasze uśmiechy na twarzach i radość w sercu pozwolą na wykonanie prawdziwych arcydzieł, które nawet po wielu latach będą potrafiły Was wzruszyć. 

Jeśli chcesz umówić się ze mną na sesję fotograficzną, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu. Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły i wybierzemy miejsce.

OBSERWUJ MNIE

Zajrzyj na: